Nejčastěji kladené otázky

Podívejte se prosím na naše často kladené otázky.

Nejčastěji kladené otázky

Podívejte se prosím na naše často kladené otázky.

Je možné vyrobit květináče na míru, které nejsou zahrnuty v ceníku?

Je to možné, ale bude to spojeno s vyššími výrobními a časovými náklady, které budou mít vliv na konečnou cenu. V případě nestandardních velikostí by bylo nejlepším řešením vyrobit takovýchto květináčů větší počet. Tímto způsobem by se cena jednoho kusu snížila.

Každý model má svůj vlastní rozsah velikostí, ze kterého si pro sebe může klient vybrat tu vhodnou. Pro všechny modely květináčů Wagner, kromě modelů FOREST, nabízíme 36 velikostí, ze kterých si můžete vybrat. Rozsah velikostí modelu FOREST zahrnuje 12 možností s různými kombinacemi délky, šířky a výšky.

Je možné objednat květináče jakéhokoli jiného tvaru?

Květináče Wagner jsou k dispozici v obdélníkových a čtvercových tvarech. Je také možné vytvořit květináče ve tvaru zužujícího se kužele.

Květináče atypických tvarů musí být prodiskutovány a dohodnuty s prodejcem.

Jak jsou květináče přepravovány ke klientovi?

Přepravu květináčů hradí zákazník podle Incoterms (EXW). V případě jakýchkoli dotazů týkajících se přepravy se prosím obraťte na svého prodejce.

Je možné vyrobit květináč bez dekorativní vložky?

Ano, je, ale v tomto případě bude jeho šířka 34 cm. Dekorativní vložka je vždy vytvářena na šířku květináče; specifika výroby neumožňují šířku delší než 34 cm.

Alternativou ke květináčům bez dekorativní vložky by byl buď model CLASSIC s tělem a dekorativní vložkou v jedné barvě, případně modulární květináč.

Co je modulární květináč?

Každý modul se skládá ze dvou bočních stěn, kovové nádrže ve spodní části, která slouží jako nádrž na vodu, plastové vaničky, nožiček a konzol pro vzájemné propojení modulů. Celou modulární soupravu uzavírají koncové kusy na obou stranách.

Délka jednoho modulu je 1,5 metru, resp. 1,84 metru, pokud započítáme boční díly. Celá modulární sada má hladký povrch, charakterizovaný absencí dekorativních vložek. Na koncové díly lze na žádost klienta dekorativní vložku umístit.

Moduly lze vzájemně propojit v jakémkoli množství požadovaném projektem. Mohou vytvářet nejen přímku, ale také úhel 45 a 90 stupňů s pomocí speciálních modulárních přechodů.

Jak funguje proces objednávky?

Pokud si chcete objednat květináč prostřednictvím internetového obchodu, budete přesměrováni z “vizitkového” webu na web prodejce odpovídajícího vaší zemi.

Objednávku můžete zahájit prostřednictvím konfigurátoru. Po výběru květináče zde máte možnost „přidat k oblíbeným“. Pokud přejdete k oblíbeným a kliknete na tlačítko „zadat objednávku“, budete také přesměrováni z “vizitkového” webu na web příslušného prodejce ve vaší zemi. Konfigurátor je k dispozici jak na vizitkových stránkách, tak na všech webech prodejců.

V případě jakýchkoli dalších dotazů ohledně zadání objednávky kontaktujte prosím prodejce.

Je možné vyrobit květináč s několika dekorativními vložkami?

Ano, je. Dekorativní vložka je vytvářena vždy na šířku květináče, takže jich je možné vyrobit dvě nebo více. V případě takových požadavků nás prosím osobně kontaktujte, abychom se mohli o objednávce dozvědět více podrobností a poskytnout příslušný ceník.

Jsou v květináči otvory pro odtok přebytečné vody?

Samozřejmě. Dno květináče má uprostřed čtvercový otvor. Také polystyrenový nosič, který je umístěn na kovových držácích, má v sobě otvory pro odtok přebytečné vody.

Je květináč samozavlažovací?

V této fázi je takový květináč ve vývoji.

Kolik velikostí má každý model?

CLASSIC, STEEL, STONE a CORTEN jsou k dispozici ve 36 standardních velikostech. Rozsah velikostí modelu FOREST zahrnuje 12 možností s různou kombinací délky, šířky a výšky.

Kolik je k dispozici dekorativních vložek?

Název každého modelu je odvozen od jeho dekorativní vložky. Model CLASSIC má dekorativní vložku z pozinkované oceli, model STEEL má vložku z nerezové oceli, model FOREST se vyznačuje dekorativní vložkou z masivního dřeva (nejčastěji používáme borovici a dub), model STONE má dekorativní vložku vyrobenou z přírodní nebo kusové žuly a model CORTEN má vložku z cortenové oceli.

Do kterých zemí si mohu objednat dodávku květináče?

V tuto chvíli pracujeme se všemi zeměmi EU. Pokud vaše země není členem Evropské unie nebo se dokonce nachází na úplně jiném kontinentu, kontaktujte prosím některého z prodejců ohledně možnosti a načasování vaší dodávky.

Jaký tvar mají kryty květináče?

Víka mohou být kulatého nebo oválného tvaru.

Je možné vyrobit květináče na kolečkách?

Samozřejmě. Květináče jsou vybaveny skrytými kolečky, umožňujícími jejich přesun po povrchu a na zamýšlené místo. Uzamykací systém koleček vám umožňuje zafixovat květináč i na nakloněných plochách a zabránit tak jejich pohybu a převrácení. Kolečka jsou vždy standardem, i když na vyžádání lze k květináči připevnit i nohy.

Jakou barvu těla květináče si mohu vybrat?

K dispozici je základní a rozšířená paleta květináčových barev podle katalogu RAL, která je zároveň uvedena i v našem katalogu. Na zvláštní objednávku je možné květináč nabarvit libovolnou barvou dle katalogu RAL.

Jaké jsou nejdůležitější vlastnosti polyuretanové pěny?

Polyuretanová pěna se vyznačuje velmi dobrými izolačními vlastnostmi s ohledem na tok tepla a chladu. Právě tento materiál se používá při výrobě chladicích zařízení, ve kterých je důležité udržování konstantní teploty. Jeho tepelná odolnost chrání jak před vysokými, tak a nízkými teplotami, a výrazně překračuje kapacity polystyrenu. Polyuretanová pěna má také vysokou hustotu, což jí dodává pružnost v případě nárazu, a je velmi odolná.

Existuje záruka na vaše květináče?

Záruka se liší v závislosti na modelu. U modelu FOREST je záruka jeden rok, u všech ostatních modelů dva roky.