Můžete získat náš e-katalog

Další důvody, proč
volit naše květináče

[wagner_info_box image=”4458″ image_size=”full” title=”Rozmanitost” description=”Vybírejte si z květináčů různých barev i materiálů, které budou pasovat k vašemu prostoru.”][wagner_info_box image=”4459″ image_size=”full” title=”Odolnost vůči UV záření” description=”Používáme materiály, které nedegradují ani neztrácí barvu, když jsou vystaveny přímému slunečnímu záření.”][wagner_info_box image=”4460″ image_size=”full” title=”Celková odolnost vůči počasí” description=”Nejen slunce, ale i déšť, vítr, mráz a horko – naše květináče to vydrží vše.”][wagner_info_box image=”4461″ image_size=”full” title=”Bytelnost” description=”Díky jejich vyztuženým, pěnou vyplněným stěnám se nemusíte bát, že se květináče rozbijí při překocení. Nebo že prasknou v důsledku roztahování promrzlé hlíny.”]
[wagner_info_box image=”4462″ image_size=”full” title=”Skrytá, upevnitelná kolečka” description=”Naše květináče lze snadno přemisťovat, ale také je ukotvit kdekoliv je třeba.”][wagner_info_box image=”4463″ image_size=”full” title=”Dvouletá záruka” description=”Za kvalitu našich produktů ručíme a rádi vám nabídneme náhradu, pokud se některý z nich ukáže být vadným.”][wagner_info_box image=”4464″ image_size=”full” title=”Bezpečné balení” description=”Bez rizika poškození květináče při přepravě k vám.”]

Forest Model

Tyto květináče dodají přírodní nádech každému prostředí.

Díky dekorativním vložkám z masivního dřeva mohou být skvělým doplňkem moderních prostor, kde dodají vřelejší nádech často strohému současnému designu.

Nepatřičně ale nebudou působit ani v tradičnějším prostředí, kam naopak vnesou modernější tón, aniž by rušily přirozený dojem celku.

Standardní modely jsou dostupné ve třech základních dekorativních barvách (Jantarová Pinie, Pinie Pasadena a Pinie Aland polární), tím ale váš výběr končit nemusí – stačí nahlédnout do katalogu EGGER ohledně dalších možností.

Classic Model

Květináče Classic mají dekorativní vložky z barvené, pozinkované oceli v mnoha barevných variantách, které si můžete prohlédnout v katalogu RAL.

Základní modely mají pět standardních dekorativních barev vložek (Jet Black, Mahagon, Světlá slonovina, Signální bílá a Antracit), váš výběr ale samozřejmě nemusí být omezen pouze na tyto.

Díky svému ostrému minimalistickému designu vynikají tyto květináče nejlépe v moderních obytných i komerčních prostorách.

Steel Model

Jak již název napovídá, dekorativní vložky do těchto květináčů jsou vyrobeny z nerezové oceli. K dispozici jsou dva druhy povrchů (Linen a Quadratino) a pět základních barev těla květináče. Na vyžádání lze získat i jiné barvy z katalogu RAL.

Ocelové květináče se díky svému strohému, futuristickému designu hodí především do míst s moderní estetikou.

Stone Model

Dekorativní vložky těchto jedinečných květináčů tvoří jak přírodní, tak umělý kámen. Každý kus je zde skutečným originálem.

Přírodní kámen je primárním dekorativním materiálem. Menší květináče (výška a šířka 50 cm) mohou být na přání zákazníka opatřeny kamenem umělým.

Výrazná estetika těchto květináčů je ideální pro moderní budovy, kde může pěkně doplňovat přírodní povrchy teras.

Ani v mnoha dalších prostředích ale nebudou působit rušivě a dobrý designér dokáže zařídit, aby pasovaly téměř kamkoliv.

Corten Model

V současné době je cortenová ocel velmi oblíbená mezi architekty a designéry, kteří ji hojně využívají k dekoraci zahrad, veřejných prostor nebo restaurací.

Společnost Wagner Planters vzala v úvahu kouzlo a nezpochybnitelné kouzlo cortenu tím, že nabídla řešení, které uspokojí i ty nejsofistikovanější potřeby a vkus.

Model Corten bude fungovat v jakémkoli prostoru, zejména v moderním a minimalistickém stylu.

Modular Model

Sestavením více modulárních květináčů můžete vytvořit květináč prakticky neomezené velikosti. Jejich instalace je velmi jednoduchá. Hodí se k doplnění další zeleně do komerčních prostor, stejně jako pro střešní instalace.

Zajímá vás, který model by se nejlépe vyjímal ve vašem interiéru nebo exteriéru? Naši designéři vám rádi poradí. Kontaktujte nás a vymyslíme to!