Sjednocení přírodního
a umělého

Při navrhování našich květináčů doufáme překlenout propast mezi těmito dvěma světy. I když lze jejich jednoduchý minimalistický design nazvat současným (nebo možná dokonce futuristickým), v žádném případě to nemá naznačovat jejich odloučení od přírody. Naopak, naše květináče jsou vytvořeny tak, aby dokonale ladily s rostlinami, které v nich rostou, a vytvářely tak jedinečnou estetickou kombinaci.

Důraz na kvalitu

Věnujeme velkou pozornost nejen designu, ale také správnému výběru materiálů. Květináče vytváříme z materiálů odolných vůči povětrnostním vlivům, které budou i po letech venkovního používání vypadat jako nové. Ať už je to leštěná, nerezová ocel nebo kvalitní dřevo a žula, nemusíte se v nejbližší době bát jejich znečištění, rezivění nebo odbarvení.

Praktičnost nadevše

Naše květináče jsou vybaveny zabudovanými koly s uzamykacím systémem. Neměli byste tak mít větší problémy s jejich přemisťováním ani s následným upevněním na potřebném místě.

Další vysoce praktickou vlastností našich květináčů je systém „Quick Change“, díky kterému je přesazování rostlin jednodušší, než bylo kdy dříve. Změnou výšky vnitřních kovových podpěr do nich můžete instalovat rostliny v kořenáčích různých velikostí, aniž byste je museli přesazovat. Chceme, abyste to měli snadné!

Koho by měly
naše květináče zajímat?

Možnosti jsou nekonečné. Majitelé restaurací a hotelů, kteří chtějí svým prostorám vdechnout unikátní styl. Zahradníci, architekti a zahradní architekti, návrháři interiérů, majitelé domů a vlastně všichni s citem pro kvalitní design.

Náš tým je vždy připraven vám pomoci s výběrem květináče, který se nejlépe hodí pro vaše vnitřní nebo venkovní prostory. Neváhejte nás kdykoli kontaktovat s přáními nebo dotazy!